automobili RHD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POSTOVANI,POSTOJI LI ALTERNATIVA,UMESTO PREBACIVANJA VOLANA...

Ići dole

POSTOVANI,POSTOJI LI ALTERNATIVA,UMESTO PREBACIVANJA VOLANA... Empty POSTOVANI,POSTOJI LI ALTERNATIVA,UMESTO PREBACIVANJA VOLANA...

Počalji  gogolaguna Ned Jul 25, 2010 12:24 pm

Vozim renault laguna 2001 godiste,2.generacija 1.6 16 v,i prezadovoljan sam autom.Naravno automobil je RHD,al to je meni sasvim nebitno,a i navikao sam se, jer je vozilo kod mene oko 7 meseci.Nikad nisam imao problema oko voznje konkretno i na samom putu,a i neznam zasto bih imao...IMAMO SAMO JEDAN VELIKI PROBLEM SA DRZAVOM,TO NARAVNO NIJE IZNENADJENJE ZA MENE.Kad je bila zabrana "crnogoraca",tu mi je drzava uzela auto...Naravno ni na kraj pameti mi nije da sada prebacujem volan,vise razloga ima,a to je:nedostatak novca,sumnja u sam kvalitet prebacivanja...i na kraju navika.E sad ako budemo morali da to radimo za jedno godinu,dve...a verovatno cemo morati,jer necemo moci da prodjemo tehnicki pregled,dali postoji neko ALTERNATIVNO RESENJE,i dali ce neko moci da izdejstvuje to resenje?Hvala,pozdrav svima.Goran Question

gogolaguna

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.07.2010
Godina : 40
Lokacija : BEOGRAD

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu